Praca

Lekarz Endokrynolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni lekarza endokrynologa do pracy w poradni endokrynologicznej.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 663 245 147 – dyrektor Sebastian Jankiewicz.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni pracownika na zastępstwo w Dziale Kadr

Oczekiwania:
• wykształcenie kierunkowe
• doświadczenie zawodowe w pracy w dziale kadrowo-płacowym
• dobra znajomość przepisów prawa pracy
• dobra organizacja czasu pracy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• dobra znajomość obsługi komputera,  MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:
• umowę o pracę
• zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

CV prosimy przesyłać na adres: inspektor-ds-pracowniczych@szpitalradziejow.pl lub składać osobiście. Informacji udziela Dział Kadr: tel. 54 285-62-73
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy – zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych”

Technik Farmaceutyczny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni technika farmaceutycznego do pracy w Aptece Szpitalnej. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 54 285 62 73 – dział kadr.

Diagnosta laboratoryjny do pracy w Dziale Diagnostyki

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej pilnie zatrudni diagnostę laboratoryjnego do pracy w dziale diagnostyki oraz diagnostę laboratoryjnego do pracy w pracowni diagnostyki mikrobiologicznej. Preferowana forma umowy – umowa o pracę lub umowa zlecenie. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 54 285 63 51 – kierownik p. Barbara Tatar.

Pracownik Sekcyjny do pracy w Prosektorium

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej pilnie zatrudni Pracownika Sekcyjnego do pracy w Prosektorium.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji zgonów w szpitalu
  • transport zwłok przy zachowaniu godności ich poszanowania oraz procedur do prosektorium
  • utrzymanie porządku i pełnego reżimu sanitarnego w pomieszczeniach prosektorium

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 54 285 62 72 – Naczelna Pielęgniarka.