SPZOZ w Radziejowie informuje, że od 14 maja 2021 roku został uruchomiony program rehabilitacji pocovidowej dla pacjentów, którzy przeszli COVID-19. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w gabinetach fizjoterapii ambulatoryjnej w naszym szpitalu.

Do programu rehabilitacji COVID-19 w gabinecie fizjoterapeutycznym kwalifikują się ozdrowieńcy, nie później niż do 6-ciu miesięcy od zakończenia choroby.

Zabiegi w rehabilitacji ambulatoryjnej pocovidowej realizowane są na podstawie skierowania.

Skierowanie wystawi pacjentowi lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, na standardowym druku na fizjoterapię ambulatoryjną z określeniem jednostki chorobowej: U07.9 lub U09.9.

Rejestracja, a także szczegółowe informacje dot. Programu rehabilitacji po przebytej chorobie COVID-19 uzyskać można pod nr telefonu : 608 277 898 od pn – pt w godz. 07.00-14.00 .